Dziecięca Akademia Piłkarska Rypin - strona nieoficjalna

Odtwarzacz

Ragulamin Akademii.

Regulamin Dziecięcej Akademii Piłkarskiej

1. Zawodnicy są zobowiązani godnie reprezentować DAP na zajęciach, turniejach jak i w życiu codziennym.

2. Zajęcia w DAP odbywają się na hali RCS w Rypinie, w poniedziałki od 18:00 do 19:00 oraz czwartki od 17:00 do 18:00 z podziałem na kategorie wiekowe.

3. Zawodnicy powinni dążyć do podnoszenia umiejętności sportowych.

4. Opłata za uczestnictwo w zajęciach wynosi 60 zł miesięcznie (za 8 treningów w miesiącu)     i 40 zł miesięcznie (za 4 treningi w miesiącu). Rodzeństwo plus 50% ceny.

5. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do terminowego opłacania składek do l0-go dnia każdego miesiąca. Akademia Piłkarska nie zwraca pieniędzy za kilkudniowe nieobecności zawodnika na zajęciach. W przypadku gdy zawodnik jest chory lub kontuzjowany, należy zgłosić trenerowi czas absencji w treningach. Jeżeli absencja będzie dłuższa niż 3 tygodnie opłatę za zajęcia należy uzgodnić z trenerem.

6. Zawodnicy otrzymują strój sportowy DAP.

7. Podczas zajęć prosimy opiekunów - rodziców o kulturalne zachowanie, nie wchodzenie na płytę boiska.

8. Zawodnicy będą poddawani selekcji celem stworzenia odpowiednich grup zgodnych z zaawansowaniem sportowym oraz wiekiem.

9. DAP zastrzega sobie zmiany w regulaminie z uprzedzeniem opiekunów zawodników.

10. Zawodnik powinien przestrzegać regulaminu wewnętrznego (hala RCS)

Gwiazdka z Akademią.
Ładowanie...

Plan treningów

Treningi każdy poniedziałek i czwartek.

Grupy:

Grupa Żak  godzina 16.00;

Grupa  Bambini godzina 17.00.

Grupa Orlik godzina 18.00

Podział grup w zakładce grupy treningowe.

Zapraszamy!