4 kolejka Ligi Orlika!

• autor: daprypin, 2014-05-16 19:13

W dniu 17.05.2014 r. rozegraliśmy 4 kolejkę ligi Orlika.Naszym przeciwnikiem był zespół Wicher Wielgie.Mecz zakończył się remisem 3-3 pomimo tego że prowadziliśmy 3-1 ale w ostatnich sekundach rywal zdołał strzelić wyrównującego gola(30 sekund do końca meczu). Szkoda straconej szansy na zwycięstwo z drugiej strony należy się cieszyć z pierwszych punktów na wiosnę.Mecz w naszym wykonaniu był dobry, stworzyliśmy kilka fajnych akcji po których strzeliliśmy gole.Zabrakło nam jednak koncentracji w obronie i za szybko uwierzyliśmy w zwycięstwo co przeciwnik wykorzystał.Podsumowując mecz więcej musimy się angażować w grze obronnej(cały zespół nie tylko linia obrony) i musimy oddawać więcej strzałów na bramkę bo nam tego brakuje.Brawa za walkę i zaangażowanie.

Skład:Went Karol, Faltynowski Kajetan, Gurtatowski Dawid, Jankowski Mateusz, Szymański Wiktor, Markowski Szymon, Stefański Emil, Ignatowski Paweł, Malinowski Krzysztof, Wojciechowski Szymon, Kazimierski Kacper, Kolbus Julian.

Następny mecz rozegramy we Włocławku w dniu 23.05.2014r.(piątek) o godz.18.15 a przeciwnikiem będzie zespół  UKS SMS Włocławek.