2 Miejsce w Turnieju Mikolajkowym!!!

• autor: daprypin, 2014-12-04 09:13

Rewelacyjnie spisali się nasi podopieczni w turnieju Mikołajkowym RYPIN CUP U 8.

W dniu 06.12.2014r. odbył się Mikołajkowy turniej piłki nożnej RYPIN CUP U8.W turnieju brali udział zawodnicy urodzeni w 2006 roku i młodsi.Nasi zawodnicy byli podzieleni na dwa zespoły DAP Rypin Czerwoni i DAP Rypin Niebiescy.Obie nasze drużyny spisały się znakomicie.DAP Rypin czerwoni wygrali swoją grupę odnosząc 3 zwycięstwa i jedną przypadkową porażkę.Natomiast zespół DAP Rypin Niebiescy wygrali dwa mecze i tyle samo przegrali. Do ćwierćfinału dotarły dwa nasze zespoły ale niestety los tak chciał iż trafiliśmy na siebie.Po emocjonującym meczu zwycięski okazał się zespół Czerwony 2-1.Należy tutaj dodać iż  zespół Niebieski bardzo dobrze zaprezentował się w tym turnieju a dla większości zawodników był to debiut w turnieju.Wygrał zespół DAP Rypin Czerwoni i trafił w półfinale na zespół z Lipna.W tym meczu mieliśmy ogromną przewagę lecz bardzo dobrze bronił bramkarz z Lipna i mecz zakończył się remisem 0-0.O tym kto trafi do finału zadecydowały rzuty karne w których okazaliśmy się lepsi i wygraliśmy 3-2(piękna obrona naszego bramkarza Samuela!!!!). Finał gramy z zespołem GOL Brodnica i niestety przegrywamy 3-0 ale było już widać zmęczenie u naszych zawodników.Ostatecznie zajmujemy 2 miejsce co jest bardzo dobry wynikiem i oby tak dalej.

Wyniki DAP Rypin:

DAP Rypin Czerwoni-Poncio Lidzbark 1-0                          DAP Rypin Niebiescy-GOL Brodnica Biali 0-4

DAP Rypin Czewroni-GOL Brodnioca Zieloni 0-1                 DAP Rypin Niebiescy-Naprzód Jabłonowo 0-2

DAP Rypin Czerwoni-UKS Lipno 2-0                                  DAP Rypin Niebiescy-DAP Toruń 2-1

DAP Rypin Czerwoni- APN Ostrołęka 2-1                           DAP Rypin Niebiescy-DAP Włocławek 4-0

Mecz w 1/4 turnieju DAP Rypin Czerwoni-DAP Rypin Niebiescy 2-1

Mecz 1/2 turnieju DAP Rypin Czerwoni-UKS Lipno 0-0 karne 3-2

Finał DAP Rypin Czerwoni-GOL Brodnica 0-3

Klasyfikacja końcowa zespołów:

1.GOL Brodnica Biali

2.DAP Rypin czerwoni

3.APN Ostrołęka

4.UKS Lipno

5.DAP Rypin Niebiescy

6.DAP Toruń

7.Naprzód Jabłonowo

8.Poncio Lidzbark.

9.GOL Brodnica zieloni

10.DAP Włoclawek

Skład DAP RYPIN Czerwoni:

Buchalski Filip, Radoszewski Hubert, Listkowski Jakub, Laskowski Igor, Mazurkiewicz Oliwier, Paliński Rafal, Barańczuk Samuel,Wysocki Dawid

Skład DAP RYPIN Niebiescy:

Fiszer Miłosz, Dreśliński Bartosz, Kamiński Sebastian, Klewicz Oliwier, Westfal Oliwier, Zytowiecki Kuba, Kopczyński Konrad.

Wielkie gratulacje dla naszych chłopców za świetny występ w Rypinie. Miejmy nadzieję, że podobny sukces chłopcy odniosą na turnieju w Brodnicy(20.12.2014r.).