3 i 5 miejsce w turnieju Rypin CUP 2015!!!

• autor: daprypin, 2015-01-21 13:35

Wysokie 3 i 5 miejsce zajęli nasi podopieczni w turnieju RYPIN CUP 2015!!!

W dniu 25.01.2015r. odbył się turniej piłki nożnej Rypin CUP 2015 dla dzieci urodzonych w 2005 roku i młodszych, którym organizatorem była Nasza Akademia.W turnieju brało udział 8 zespołów w tym dwie drużyny Dap Rypin.Nasi zawodnicy podzieleni byli na dwa zespoły Dap Rypin Czerwoni i Dap Rypin Niebiescy.Drużyna czerwonych złożona była z zawodników urodzonych w 2005 roku, natomiast zawodnicy Niebiescy urodzeni byli w roku 2006.Zarówno starsi jak i młodsi spisali się doskonale zajmując odpowiednio 3 i 5 miejsce.Turniej wygrał zespół Zawiszy Bydgoszcz w finale pokonując zespół Gol Brodnica.

Wyniki:

Dap Czerwoni-Gol Brodnica 1-1                                      Dap Niebiescy-Zawisza Bydgoszcz 0-2

Dap Czerwoni-Włocławianka Włocławek 1-0                    Dap Niebiescy-Piłkarz Golub Dobrzyń 3-0

Dap Czerwoni-Poncio Lidzbark 3-0                                  Dap Niebiescy-Dap Toruń    0-1

Mecz o  5 miejsce Dap Rypin Niebiescy- Włoławianka Włoclawek 3-0

Mecz  1/2 finału Dap Rypin Czerwoni-Zawisza Bydgoszcz 1-5

Mecz o 3 miejsce Dap Rypin Czerwoni- Dap Toruń 2-0

Finał Zawisza Bydgoszcz- Gol Brodnica 2-0

Skład Dap Rypin:

Paliński Rafał, Barańczuk Samuel,Buchalski Filip,Radoszewski Hubert, Laskowski Igor, Kopczyński Konrad, Westfal Oliwier, Żytowiecki Jakub, Listkowski Jakub, Wójcik Łukasz, Pilarska Róża, Mosakowski Marcel, Rygielski Mikołąj, Paruch Filip, Kolbus Julian.

Fajny turniej-fajna gra!!! Brawo!!!