3 miejsce w turnieju Oranje CUP 2015!

• autor: daprypin, 2015-12-05 09:26

3 miejsce w turnieju Oranje Cup 2015 (więcej...)

W dniu 06.12.2015r. zawodnicy DAP Rypin urodzeni w roczniku 2006-2007 udali się do Konina na turniej Oranje Cup 2015.Organizatorem turnieju była  szkółka piłkarska Oranje Sport Konin.W turnieju zajęliśmy wysokie 3 miejsce aczkolwiek zabrakło bardzo niewiele aby turniej wygrać ale po kolei.

W turnieju pierwszy mecz gramy z gospodarzem czyli Oranje Konin i po bardzo dramatycznym meczu przegrywamy 4-1( sędzia w tym meczu się nie popisał i bardzo gospodarzom sprzyjał...). Następny mecz gramy z Akademią piłkarską z Poznania i po bardzo fajnym meczu wygrywamy 2-0(bramki Laskowski i Listkowski). Trzeci mecz w turnieju gramy z zespołem Boruta Zgierz i po bardzo dramatycznym meczu wygrywamy 2-1 po dwóch strzałach z rzutów wolnych niezawodnego tego dnia Kuby i Filipa.Ostatni mecz w grupie gramy z zespołem z Kalisza i wygrywamy 2-0( bramki Listkowski i Laskowski). Z grupy do półfinału awansujemy z drugiego miejsca i trafiamy na zespół Chrobry Gniezno gdzie w regulaminowym czasie remisujemy 1-1 bramka oczywiście Kuba i gramy dogrywkę tzw"holenderską" gdzie grając dwóch na dwóch tracimy przypadkową bramkę i niestety nie gramy w finale.Na osłodę zostaje nam mecz o 3 miejsce z gospodarzami turnieju Oranje Konin gdzie pokazujemy pozytywną złość sportową i wygrywamy 4-0 po hattricu niezawodnego w tym turnieju Kuby Listkowskiego i jednej bramce Filipa Buchalskiego.Podsumowując pokazaliśmy się na turnieju z bardzo dobrej strony a nasz zawodnik Kuba Listkowski zostal królem strzelców zdobywając 8 goli.Oczywiście słowa pochwały należą się wszystkim poniżej wymienionym zawodnikom za wspaniałą grę!

Skład DAP Rypin: Buchalski Filip, Paliński Rafał, Mazurkiewicz Oliwier, Laskowski Igor, Listkowski Jakub, Kamiński Sebastian, Klewicz Oliwier, Petrykowski Konrad, Barańczuk Samuel, Fiszer Miłosz, Kopczyński Konrad.

BRAWO!!!