Mecz sparingowy z Golem Brodnica!

• autor: daprypin, 2016-11-18 09:35

W dniu 18.11.2016r. nasi zawodnicy z grupy Orlik rozegrali mecz sparingowy z zespołem GOL Brodnica rocznik 2006. Po ponad godzinnej grze wynik padł 10-9 dla gospodarzy. Mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry i cieszy bardzo dobra gra całego zespołu. Mecz ten był przygotowaniem naszego zespołu do turnieju Rypin CUP 2016 który odbędzie się w najbliższą niedziele tj.27.11.2016r w Rypinie.Organizatorem tego turnieju będzie nasza Akademia a weźmie w nim udział 10 zespołów w tym dwa zespoły DAP Rypin.

Skład w meczu z Gol Brodnica:

Buchalski Filip, Radoszewski Hubert, Becmer Kacper, Laskowski Igor, Listkowski Kuba, Kopczyński Konrad, Petrykowski Konrad, Klewicz Oliwier, Mazurkiewicz Oliwier, Fiszer Milosz, Dreśliński Bartosz, Żytowiecki Jakub, Barańczuk Samuel.

Bramki strzelali 3x Mazurkiewicz, 2x Buchalski,1x Kopczyński,Radoszewski,Laskowski, Żytowiecki.