1 miejsce w turnieju RYPIN CUP 2016!!!

• autor: daprypin, 2016-11-24 08:34

1 MIEJSCE W TURNIEJU RYPIN CUP 2016!!!(więcej...)

nowa-galeria-6554656.jpg nowa-galeria-6554657.jpg nowa-galeria-6554658.jpg

W dniu 27.11.2016r. w Rypinie odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci urodzonych 2 2006 roku i młodszych.W turnieju brało udział 10 zespołów w tym dwa zespoły DAP Rypin. Obydwa nasze zespoły wypadły bardzo dobrze DAP Rypin II zajął wysokie 4 miejsce a zespół DAP Rypin I okazał się bezkonkurencyjny i po wygraniu wszystkich meczy zajął 1 miejsce.Los tak chciał że nasze zespoły musiały się zmierzyć w pół finale gdzie lepsi okazali się chłopcy z zespołu pierwszego mimo że nasz drugi zespół nie oddal meczu bez walki. Podsumowując turniej ze względów sportowych trener jest zadowolony z gry wszystkich naszych zawodników począwszy od trójki bramkarzy po naszych rezerwowych.W trakcie meczy graliśmy zespołowo co dla trenera jest najważniejsze.Widać w naszych zawodnikach duży potencjał piłkarski i tylko tak dalej trenować i podnosić swoje umiejętności. To w skrócie podsumowanie sportowe.

Sprawy organizacyjne turnieju zostały powierzone w ręce rodziców z główną organizatorką Sylwią Laskowską.Począwszy od sprawnego otwarcia turnieju po ciągły doping naszych zawodników wszystko było sprawnie zorganizowane i za to rodzicom należą się gromkie brawa.Przekąski podczas turnieju jak i smaczne ciasta były ozdobą naszego turnieju.

Skład DAP Rypin:Buchalski Filip,Radoszewski Hubert, Laskowski Igor, Becmer Kacper, Listkowski Kuba, Kopczyński Konrad, Petrykowski Konrad, Klewicz Oliwier, Mazurkiewicz Oliwier, Fiszer Miłosz, Dreśliński Bartosz, Żytowiecki Jakub, Barańczuk Samuel, Piasecki Blążęj, Malinowski Szymon.

Królem strzelców turnieju został Kuba Listkowski (DAP RYPIN)strzelec 8 bramek

Najlepszym zawodnikiem wybranym przez trenerów został Igor Laskowski (DAP RYPIN)

Najlepszym bramkarzem wybranym przez trenerów został Szczęsny Wiktor( Sadownik Waganiec)

Wkrótce fotorelacja z turnieju!!!